Hakkımızda

Tarihçe

1993 yılında Altaylar Petrol İnşaat adı ile kurulan firmamız daha önce ortak olduğu şirketlerle Alparslan Mahallesi ve Köşk Mahallesinde konut alanında hizmet verdikten sonra Şeker,Sümer,İldem,Zümrüt bölgelerinde de konut alanında hizmet vermiş ve vermeye devam etmektedir.Şirketlerimizin kurucuları sayın Nurettin KESKİN ve sayın Bayram YAĞMUR’dur.
Çok yakında İldem Bölgesinde yeni proje ile 5 odalı merkezi ısıtma ve yalıtımlı lüks daireler siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunulacaktır.

Değerlerimiz
  1.  Altaylar Petrol İnşaat markasının yer aldığı her işte öncelikle insanın güvenliği, yaşam kalitesi düşünülmekte ve buna göre adımlar atılmaktadır.
  2. “Önce insan” düsturunda yola çıkarak, çalıştığı çözüm ortaklarıyla birlikte ferah ve kullanışlı yaşam alanları üretmek.
  3. Araştırmacı kimliğiyle yeniliklere açık olmak.
  4. Altaylar Petrol İnşaat’ın en büyük amacı, ürettiği yaşam alanlarıyla bölgesinin yaşam kalitesini artırmaktır.
  5. Kalite anlayışını üretim ve hizmetin her safhasında ön planda tutarak müşteri memnuniyetini sağlamak ve bunu korumaktır.
  6. Çalışanların güvenliğini sağlamak ve bu hususta kanun ve yönetmeliklere uymak.
Kalite Politikamız

Altaylar Petrol İnşaat’ın kalite politikasının temelinde insana ve doğaya saygı yer alır.

  1. Araştırmacı kimliğiyle teknolojik yeniliklerin sürekli takipçisi ve uygulayıcısıdır.
  2. Mimarlık sanatının ve mühendislik biliminin gereklerine, teknik şartnamelerine, idari mevzuata, deprem yönetmeliğine ve etik prensiplere uymak.
  3. Detaylara özen göstererek, kaliteyi üretimin her aşamasına hakim kılmak.
  4. Her yeni projede çıtayı biraz daha yükselterek sürekli ileriye gitmek.
 
Hizmet Politikamız

Satışla bitmeyen hizmet anlayışı, sorumlu iletişim, doğru bilgilendirme, yüksek hizmet standartları.

Çevre Politikamız

Yaşam kalitesinin, mekanla ilişkili olduğunu biliyor, peyzaj alanlarını verimli kullanıyor, güvenli çevreler oluşturuyoruz.

Misyonumuz

Yurt içinde inşaat sektörünün her alanında üstlendiği görevleri, bilimsel sonuçları ve teknolojik imkanları kullanarak en üst kalite seviyesinde tamamlayan paylaşmaları ile yüksek seviyede ilişki içinde olan tedarikçilerinin taşeronlarının çalışmalarının müşterilerin memnuniyetini en üst düzeyde tutan iş imkanları oluşturan istihdam sağlayan ülke ekonomisine katkıda bulunan ve bu katkıyı sürekli olarak artıran bir işletme olmak.

Vizyonumuz

İnşaat sektörünün çeşitli alanlarında, güçlü sermaye yapısı, tecrübesi, çalışanları, markası ve paydaşlarının desteği ile, yurt içinde gerçekleştirdiği üst düzey inşaatlarla Kayseri’de ve Türkiye’de saygın bir şirket olmak.